Ana Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle
  ANASAYFA   HAKKIMIZDA     DUYURULAR   KAMPANYALAR   S.S.S   BİZE ULAŞIN  
 

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
  Risk Sigortaları  

 

VIP

Bir yandan hayatın zorluklarıyla mücadele ederken diğer yandan da geleceğimizle ilgili planlar yapmaya çalışırız. Ancak, öngöremediğimiz riskler ve başımıza gelebileceğini düşünmediğimiz olumsuzluklar planlarımızı uygulamaya engel olabilir. Allianz, VIP Assurance ile beklenmedik hastalıklar ve maluliyet halinde sigortalıya, vefat durumunda ise yakınlarına finansal destek hizmeti sunuyor.

ayrıntılar...

Best Life

Kendiniz ve sevdiklerinizin geleceği için birikim oluşturmaya çalışırken yaşamınızla ilgili karşınıza çıkabilecek tüm riskler artık BEST LIFE ile güvence altında. Çünkü BEST LIFE size, vefat ve maluliyet risklerine karşı uzun süreli, farklı bir maddi güvence sunuyor.

ayrıntılar...

Yıllık Hayat

Hayatın önümüzdeki bir yıl içinde size ve ailenize beklenmedik zor günler getirip getirmeyeceğini bilemezsiniz. Allianz, sigortalının vefatı halinde ailesine, sürekli sakatlığı halinde ise kendisine yaşam güvencesi sağlayan çağdaş bir sigorta sunuyor.

ayrıntılar...

Grup Yıllık Hayat

Grup Yıllık Hayat Sigortası ile Allianz çalışanlarınızı, bir yıl boyunca karşılaşabilecekleri risklere karşı teminat altına alıyor. Bu sigorta ile çalışanınızın vefatı halinde ailesine, sürekli sakatlığı halinde ise kendisine bir yaşam güvencesi sağlanmış oluyor.

ayrıntılar...

Detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen tıklayınız...