Ana Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle
  ANASAYFA   HAKKIMIZDA     DUYURULAR   KAMPANYALAR   S.S.S   BİZE ULAŞIN  
 

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
  Markalı Kasko Sigortaları  

 

Fiat Kasko Sigortası

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz, Fiat marka otomobil ve kamyonet tipi araçlarınız için tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor: Allianz Fiat Kasko.

 

 Renault Kasko Sigortası

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz, Renault marka otomobil ve kamyonet tipi araçlarınız için tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor: Allianz Renault Kasko.

Fkasko Sigortası

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz, Ford marka otomobil,kamyonet,minibüs ve kamyon tipi araçlarınız için, Allianz FKasko ile tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor.

Volkswagen Kasko Sigortası

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz, Volkswagen marka binek ve ticari araçlarınız için tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor: Allianz Volkswagen Kasko.

Nis Kasko Sigortası

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz, Nissan marka otomobil ve kamyonet tipi araçlarınız için tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor: Allianz Nis-Kasko.

Hyundai Kasko Sigortası

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 20 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz ve Hyundai Assan işbirliği çerçevesinde oluşturulan Hyundai Kasko ile, Hyundai marka otomobil, kamyonet ve minibüs tipi araçlarınız tüm risklere karşı güvence altına alınır.

 

 

Detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen tıklayınız...