Ana Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle
  ANASAYFA   HAKKIMIZDA     DUYURULAR   KAMPANYALAR   S.S.S   BİZE ULAŞIN  
 

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

 
  Hekim Mesleki Sorumluluk Sigortası  

 

Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Allianz, 70`den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 20 yılı aşkın birikimiyle Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası ile de yanınızda.

Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası, 30 Temmuz 2010 tarihi itibari ile hekimler için zorunlu hale getirilmiştir.

Detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen tıklayınız...

Sigortanın kapsamı nelerdir?


Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk sigortası, serbest ya da kamu veya özel sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan tabipler, diş tabipleri ve tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanların; poliçede belirtilen mesleki faaliyetlerini yerine getirirken;
Poliçe süresi içinde meydana gelen olay sonucu doğan ve sorumluluk hükümleri uyarınca tazmini sözleşme süresi içinde ya da sonrasında talep edilen zararlara,
Poliçe yapılmadan önce veya poliçe yürürlükteyken meydana gelen bir olay nedeniyle, sadece poliçe süresi içinde sigortalıya karşı doğabilecek taleplere, bu zarar veya taleple bağlantılı yargılama giderlerine karşı belirlenen sigorta limitlerine kadar teminat verilir.

Bu sigorta, sigortalının Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde ifa ettiği mesleki faaliyetler için geçerlidir.

Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız .

Detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen tıklayınız...